Yangın Malzeme Temini

Yangın Malzeme Temini

Yangın sistemleri ile ilgili olarak bütün veya parça halindeki tüm malzemelerin temini ilgili firmalarca yapılmaktadır. Yangından korunmayı sağlayan söndürme ekipmanları, son teknoloji ile geliştirilmiş tüm parçalar depolarda uygun şartlarda bulundurulmaktadır. Yangın riski yüksek olan işletmelere, gerekli malzemelerin temini hızlı bir şekilde yapılmalıdır.

 

Söndürme sistemlerinin parçaları veya güvenlik ekipmanları, yangın söndürme sisteminin sağlıklı bir şekilde çalışıp can ve mal kaybını önlemesi açısından son derece mühimdir. Temin edilen malzemelerin orijinalliği ve sisteme uyumu genel prensip olarak benimsenmektedir.

 

Hem ulusal hem de uluslar arası standartlara sahip malzemelerin temini, başlangıçta montajı yapılan sistemlerin kalitesini korumaya yardımcı olduğu için, parça ve malzemeler de gerekli olan tüm kalite testlerinden geçirilmektedir.

Üretim ve Tedarikte Öncü 

Mert Yangın Söndürme Sistemleri olarak yangından korunma ve güvenlik sistemleri ekipmanlarını, üstün teknolojiye sahip uluslararası firmaların ürünlerinden temin etmekteyiz. Bunun yanında güncel stok seviyemizi en uygun oranda tutarak en hızlı şekilde malzeme ve yedek parça teminini hizmet bilincimizin en üst seviyesi saymaktayız.