Kurumsal

Mert Yangın Güvenlik Hakkında

 

Firmamız 1977 yılında kurulmuştur. Yıllar önce portatif yangın söndürme cihazları üretimi ve satışı ile yangın güvenlik sektörüne adım atan MERT YANGIN GÜVENLİK, Necmettin MERTOĞLU tarafından kurulmuştur. Sektör deneyimleri ile 26 yıllık birikime sahip bir imalatçı ve taahhüt firmasıdır. Firmamız İzmir' de sıvama yöntemiyle cihaz imalatını yapan ilk üretici firmadır. Mert Yangın Güvenlik 2002 yılında imalatı bırakmış olup, taahhüt firması olarak hizmetlerine devam etmektedir. 

 
Yangın söndürme cihazları , söndürme sistemleri , yangın eğitimleri konusunda başta Ege Bölgesi olmak üzere tüm illerimizde faaliyet göstermekteyiz. Ürünlerimizi Türkiyenin 7 bölgesinde oluşturduğumuz bayii zincirimiz ile müşterilerimize sunmaktayız.
 

Ürünlerimizin üretim , bakım ve montaj safhaları Avrupa kalite standartlarına göre uzman teknik personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

Firmamız gelişen tüm yeni teknolojileri takip ederek müşterilerimize yangın önleme sistemleri , yangın söndürme sistemleri , yangın söndürme cihazları satış ve servisini kalitesinden ödün vermeden gerçekleştirmektedir.

  • Güçlü Müşteri Servisi
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Profesyonel Uzman Kadro
  • AB Standartlarında Kalite
  • Sektör Tecrübesi
  • Bayi Zinciri

İçinde bulunduğumuz ekibi ve yılların sektör tecrübesini ileriye taşımak için çalışıyoruz. - Firma Sahibi

Risk Yönetiminde Mert Yangın Güvenlik 

 

52+Sektör Tecrübesi
89Profesyonel Ekipman
140kÜrün Teslimi

Neden Mert Yangın?

Neden Biz?
1- İşyerinide bulunan yangın söndürme sistemleri, Firmamız elemanları tarafından ücretsiz kontrol edilir. Yetkiliye bilgi verilir.
2- Dolumu, bakımı gereken yangın söndürme sistemleri, belge düzenlenerek teslim alınır. Firmamızdan gereken işlemler yapıldıktan sonra aynı şekilde teslim edilir.
3- İşyerinizde yapılan hizmetler ve nakliye hizmetleri ücretsiz olup, firmamıza aittir.

4- Dolum, bakım ve onarım işlemleri yapılan cihazlar, mühürleri koparılmadığı, başka bir firma tarafından müdahale edilmediği müddetçe firmamız tarafından garantilidir.
5- Cihazlarınızın kullanılmaya hazır durumda olabilmesi için, periyodik kontrole tabi tutulur ve yetkiliye bilgi verilir.
6- Kullanılır durumda olmayan cihazlar faal hale getirilir.

7- Garanti süresi içerisinde teorik olarak yangından korunma seminerleri ile pratik olarak yangın söndürme tatbikatı yapılır.Söndürme işlemi işyeri çalışanlarına öğretilir.
8- Cihazlarımız TS 862 - 3 EN 3 belgelidir.